ГОЛОВА ГРОМАДИ - ШАКУНОВА ТЕТЯНА ПЕТРІВНА

Працює: голова Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївської області.

Громадянство: України.

Число, місяць і рік народження: 04 червня 1982 рік

Місце народження: м.Галляорал Джизакської області, Узбекистан.

Освіта: (дві вищі)

• дві вищі, 2004 рік Миколаївський державний аграрний університет, спеціальність «Агрономія» - кваліфікація магістра з агрономії.
  • 2011 рік Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, спеціальність «Правознавство»- кваліфікація бакалавра з права.

Науковий ступінь, вчене звання: не має

Володіння мовами: українською та російською-вільно.

Нагороди, почесні звання:

• Грамота Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом »
  • Подяка голови облдержадміністрації О. Савченко
  • Почесна грамота голови райдержадміністрації та подяка депутата Миколаївської обласної ради А.П.Катрича.

Стягнення: не має

Трудова діяльність:

• 09.2004 04.2006 - секретар виконкому Шевченківської сільської ради
  • 04.2006 02.2011 - секретар Шевченківської сільської ради
  • 09.2011 11.2015 – соціальний педагог Шевченківської школи-інтернат
  • 11.2015 до ц.ч. – голова Шевченківської сільської ради

Як керівник репрезентує точку зору професійно, може переконливо аргументувати, забезпечує регулярне інформування підлеглих, надає потрібну інформацію та професійні поради, раціонально розподіляє робочі завдання та систематично контролює їх виконання.

ВІДОМОСТІ ПРО ДОСЯГЕННЯ У СФЕРАХ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Початок трудової діяльності   Шакунової Тетяни Петрівни розпочався в 2004 році в Шевченківській сільській раді  .

За час роботи підвищувала свою кваліфікацію як працівник органу місцевого самоврядування.

- в     2005   р.                    – присвоєно 11 ранг посадової особи органів

місцевого самоврядування.

- в     2007    р .                  – присвоєно 10 ранг посадової особи органів

- в     2009    р .                  – присвоєно 9 ранг посадової особи органів

місцевого самоврядування.

Серед особистих якостей слід виділити працездатність, дисциплінованість, високі здібності до роботи у колективі. Високо розвинене почуття обов’язку, виконавча дисципліна відмінна, надійна у вирішенні завдань повсякденної діяльності. Працює над підвищенням і оновленням професійного досвіду, сумлінно, результативно; має новаторські підходи у професійній діяльності. Вміє організувати свою роботу, постійно підвищує власну культуру планування. Здатна до самокритики. У Тетяни Петрівни вміло встановлено взаємовідносини з колегами, налагоджена співпраця з підлеглими працівниками. Володіє здібностями позитивного впливу на людей, має якості лідера.