Увага! Розпочато збір пропозицій до бюджету громади на 2020 рік

Шановні жителі Шевченківської громади! Ви можете вплинути на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика та ваші пропозиції. Також це можуть бути вже підготовлені проекти в аналогічних сферах. Головне - щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень сільської влади, чітко та конкретно сформульовані.

В рамках проекту Програми DOBRE «Доброчесні громади» розпочато збір пропозицій до бюджету громади на 2020 рік, який буде здійснюватись відповідно до Розпорядження Сільського голови (додається):

• У письмовій формі під час публічних акцій з презентування бюджету для громадян;
  • В електронній формі за посиланням: https://forms.gle/3Ye3L3rkaeyp2sKWA

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані для врахування при підготовці проекту бюджету Шевченківської сільської ради на 2020 рік, а також оприлюднені. Тож, долучайтесь до подання пропозицій та самостійно визначайте, на що саме варто спрямувати частину бюджетних коштів.