Кравченко Ольга Іванівна в.о. старости сіл Котляреве, Шевченко, Новоруське

Кравченко  Ольга Іванівна, народилася 20.06.1964 року с. Засілля Жовтневого р-ну Миколаївської обл.

З 1971 року по 1981 рік навчалася в Засільській середній школі. Після закінчення навчання в школі з 1981 по 1986 рр. навчалася   в ДПУ і. В.Г.Белінського на фізико – математичному факультеті по спеціальності  вчитель фізики і математики.

З 1989 року по 2011 рік  працювала вчителем в Котляревській ЗОШ І-ІІІ ступенів, обіймала в різні роки посаду вчителя  фізики та математики, заступника  по  навчальній та виховній роботі,вчитель вищої категорії. З 2012 року  і по  грудень 2016 року займала посаду Котляревського сільського голови. З січня 2017 року  в.о. старости сіл Котляреве Шевченко Новоруське.