МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ

ДОДАТОК 2                                                                                                                                                    до рішення ХVІІІ позачергової сесії                                                                                                         VIІІ скликання                                                                                                                                         Шевченківської сільської ради                                                                                                                            № 6  від  26.06.2018 року  

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

                                                   про сплату транспортного податку

1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 2.1 (Положення) є об’єктами оподаткування.

2. Об’єкт оподаткування                                                                                                                                         2.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

3. База оподаткування                                                                                                                                          3.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 2.1 Положення .

4. Ставка податку                                                                                                                                                         4.1. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 2.1  Положення .

5. Податковий період                                                                                                                                      5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

6. Порядок обчислення та сплати податку

6.1.  для фізичних осіб - обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року). Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

6.2. юридичні особи – платники податку самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.                                                                                                                                          Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

 

 

 

Сільський  голова                                                                  Т.П.Шакунова

 

 

 

 

 

ДОДАТОК 4                                                                                                                                                  до рішення ХVІІІ позачергової сесії                                                                                                          VIІІ скликання                                                                                                                                         Шевченківської сільської ради                                                                                                                            № 6  від  26.06.2018 року  

 

ПЕРЕЛІК

пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту

266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

 

Пільги встановлюються на 2019 рік та вводяться в дію з 01.01. 2019 року.                      Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області

Код району

Код згідно з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної

одиниці
або населеного пункту, або території об’єднаної територіальної громади

                                                                                              Шевченківська сільська рада

Група платників, категорія/класифікація
будівель та споруд

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

 

  1.  Квартири незалежно від їх кількості -   на 60 кв.метрів.

 

  1. Для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів.

 

3. Для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний)                      період (рік).

Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:

•    об'єкт/об'єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об'єкта/об'єктів перевищує п'ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої цим рішенням;                                       •    об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

 

Сільський голова:                                                        Т.П.Шакунова

 

 

 

 

ДОДАТОК 5                                                                                                                                                  до рішення ХVІІІ позачергової сесії                                                                                                       VIІІ скликання                                                                                                                                         Шевченківської сільської ради                                                                                                                            № 6  від  26.06.2018 року  

 

СТАВКИ                                                                                                                                           ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

 

Ставки встановлюються на 2019 рік та вводяться в дію з 01.01. 2019 року.

Адміністративно-територіальні    одиниці    або    населені    пункти,     або    території    об'єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

  1.  

Код області

Код району

Код згідно з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної одиниці або населеного пункту, або території об'єднаної територіальної громади

57263

0512

4823300000

Шевченківська сільська рада

Вид  цільового призначення земель

  Ставки  податку  (% від нормативно грошової оцінки)

 За  земельні  ділянки, нормативно  грошову оцінку  яких  проведено (незалежно  від місцезнаходження)

За  земельні  ділянки               за межами населених  пунктів  нормативно грошову  оцінку  яких                                 не проведено (незалежно  від місцезнаходження)

 

Код

Найменування

Для фізичних осіб

Для юридичних осіб

Для  фізичних осіб

Для                     юридичних осіб

  01 Землі  сільськогосподарського  призначення

 01.01

Для ведення товарного с/г виробництва

1,0

1,0

1,0

1.0

 01.03

Для ведення особисто селянського господарства

1,0

1,0

 

 

 01.05

Для ведення індивідуального садівництва

1,0

1,0

5,0

5,0

 01.08

Для сінокосіння та випасання худоби

1,0

1,0

 

 

  02  Землі  житлової  забудови

 02.01

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

0,3

0,3

5,0

5,0

  03  Землі  громадської  забудови

  03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови

1,0

1,0

 

 

  10    Землі  водного  фонду

10.01

Для експлуатації та догляду за водними об’єктами 

 

0,3

0,3

 

 

    11   Землі  промисловості

 

 

 

11.01

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами

 

 

5,0

5,0

 

  12   Землі  транспорту

 

 

 

  12.01

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

1,0

1,0

 

 

 

  13   Землі  зв'язку

 

 

 

13.01

Для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій

1,0

1,0

 

 

 

14  Землі енергетики

 

 

 

14.01

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій

1,0

1,0

 

 

 

  15  Землі  оборони

 

 

 

15.01

Для  розміщення  та постійної  діяльності Збройних  Сил

1.0

1,0

 

 

 

  17  Землі  резервного  фонду

 

 

 

17.01

Землі резервного фонду

 

 

5,0

5,0

 

 18 Землі загального користування

 

 

 

18.01

Землі  загального користування

1,0

1,0

 

 

 

                       

 

 

                     Сільський голова:                                                        Т. П. Шакунова

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОДАТОК 6                                                                                                                                                    до рішення ХVІІІ позачергової сесії                                                                                                         VIІІ скликання                                                                                                                                         Шевченківської сільської ради                                                                                                                            № 6  від  26.06.2018 року

 

ПЕРЕЛІК

пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих                                                                       відповідно до пункту 284.1 статті 284                                                                                  Податкового кодексу України, із сплати земельного податку

 

Пільги  встановлюються на 2019 рік та вводяться в дію з 01.01. 2019 року.

Адміністративно-територіальні    одиниці    або    населені    пункти,    або    території об'єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

 

Код області

Код району

Код  згідно  з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної одиниці або населеного пункту, або території об'єднаної територіальної громади

 

 

 

 

Шевченківська сільська рада

 

Група платників, категорія/ цільове призначення земельних ділянок

Розмір пільги(відсотків суми податкового зобов'язання)

 

Фізичні особи

Юридичні особи

 

1.   Інваліди І та II групи

100%

-

 

2.    Фізичні особи, які виховують трьох і   більше     дітей віком до 18 років

100%

-

 

3.   Пенсіонери (за віком )

100%

-

 

4.    Ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

100%

-

 

5.    Фізичні особи, визнані законом особини, які постраждали  в наслідок Чорнобильської катастрофи.

100%

-

 

1.1 Звільнення від сплати податку за земельні ділянки поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

 

Для ведення особисто селянського господарства - у розмірі не більше як 2,0 га

 

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) - в селах - не більше як 0,25 га

 

у селищах - не більше як 0,15 га

для індивідуального дачного будівництва - не більше як 0,01 га

для будівництва індивідуальних гаражів - не більше як 0,01 га;

 

для садівництва - не більше як 0,12 га

1.2 Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку 4 групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) землекористувачі за умов передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику четвертої групи.

1.   Органи місцевого самоврядування

 

100%

2.   Органи державної влади

 

100%

3.   Заклади, установи, організації,що фінансуються з     місцевого бюджету

 

100%

4.   Заклади, установи, організації,що фінансуються з державного бюджету

 

100%

5. Дошкільні та загально освітні заклади

 

100%

6. Заклади науки, освіти, культури та охорони здоров'я

 

100%

7. Заклади соціального захисту

 

100%

8. Заклади фізичної культури та спорту

 

100%

9. Релігійні громади за земельні ділянки, надані для будівництва та обслуговування культових будівель

 

100%

10. Санаторно- курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи

 

 

 

 

 

громадських організацій інвалідів

 

100%

11. громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці

 

100%

12. бази олімпійської та паралімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України

 

100%

 

 

Сільський голова:                                                        Т. П. Шакунова

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь