«Світом Миколай мандрує!...»

Дата: 20.12.2017 08:32

Атмосферою радості та свята наповнили музичний зал Шевченківського ПК гомінкі діти початкових класів Шевченківської ЗОШ, якою вправно керує директор - Ясенко Ольга Миколаївна. Спільне святкування Дня Святого Миколая стало доброю традицією для цих двох закладів. Кожного року учні молодших класів із захопленням спостерігають за казковим дійством на сцені, підготовленим самими ж дітьми. Цього року головні ролі отримали учні 4-го класу, які разом зі своєю вчителькою, Кузевич Вірою Романівною, підготували видовищну виставу. Свято прикрасили чудові пісні, у виконанні учасників вокального колективу «Дивосвіт», під керівництвом Людмили Ткачук, а змістовно-пізнавальна презентація, підготовлена заступником директора з виховної роботи, Кріль Наталією Михайлівною, захоплювала погляд як дітей, так і їх батьків. Довгоочікувана зустріч із Святим Миколаєм супроводжувалась бурхливими оплесками та щедрими обдаровуваннями дітей подарунками. До святкування приєдналася Голова Шевченківської сільської ради – Шакунова Тетяна Петрівна, яка привітала усіх зі святом і потішила діточок та дорослих смачними дарунками.

Зі святом усіх! І нехай Святий Миколай оберігає кожного з нас!