ЗІ СВЯТОМ ВАС, МИЛІ ЖІНКИ!!!

Дата: 28.03.2018 09:19

Зима довго панувала, задуваючи сніги,

Та Весна її прогнала – ожива все навкруги!

Як, все ж таки, символічно та чудово, що саме на початку весни ми святкуємо жіноче свято!

Адже Весна та Жінка багато в чому схожі, наче поріднені самою природою. І зовсім не дивно, що усі ці порівняння та спостереження впевнено й назавжди стали істиною.

Усе на світі полюбляє та потребує уваги, любові та піклування. А хто краще за жінок с цим впорається, бо це для них сенс життя, покликання, їхній внутрішній світ. І було б вельми несправедливо, залишати без тепла та турботи тих, хто невтомно дарує це добро іншим.

Для Шевченківського Палацу культури свято Жінок - одна з найприємніших традицій. Адже яке ще із свят дозволяє так душевно та проникливо поспілкуватися не тільки словами, а й почуттями. Саме хвилі приємних, позитивних почуттів господарювали в глядацькому залі Палацу культури дев’ятого березня. Весь вечір глядачі мали змогу переживати і потішні жартівливі миті, і отримувати ліричні чуттєві емоції. На святі панувала дуже привітна, душевна атмосфера. Для деяких артистів виступ був дебютним і хвилювання намагалися завадити. Та тепла дружня підтримка глядачів вселяла впевненість та натхнення. Вдячні оплески були найкращою винагородою та доказом гарної оцінки.

Вітання та сердечні побажання зігрівали усіх присутніх. Щиро привітала усіх жінок і голова Шевченківської громади Шакунова Тетяна Петрівна.

Керівництво Шевченківського Базового Палацу культури висловлює подяку усім учасникам за прекрасні виступи та небайдужим громадянам за підтримку.

За мега активну участь у підготовці та проведені свята подяка висловлюється танцювальному колективу «Соняшник» (кер. Головачова Тетяна Миколаївна), творчим працівникам та педагогам Шевченківської школи-інтернату.

За безвідмовну творчу співпрацю подяка висловлюється депутату Вітовської РДА, директору Шевченківської школи-інтернату Гусарову Василю Івановичу і старшому вихователю школи-інтернату  Гусаровій Галині Кирилівні. Дякуємо вам за таких творчих підлеглих та вихованців!

За підтримку творчих ідей та сприянню розвитку культури громади, за професійне виконання своїх обов’язків, подяка висловлюється голові Шевченківської громади Шакуновій Тетяні Петрівні.

Шановні жінки! Хай би там як не склалося, хай би там як не було  – традиція вітати вас була, є й продовжить жити у стінах Шевченківського Палацу культури!

ЗІ СВЯТОМ ВАС, МИЛІ ЖІНКИ!!!