ВДЯЧНА ЗА ДІЄВУ ДОПОМОГУ ТА ТУРБОТУ ДО РІДНОГО КРАЮ

Дата: 16.04.2018 15:51

13.04.2018року в с.Шевченкове відбувся місячник з благоустрою на кладовищах та висадження зелених насаджень на новому спортивному майданчику. Щиро дякую працівникам сільської ради, депутатам с/ради (Криволап В.М., Шкоді О.С., Позняк Г.І., Куртику В.І.,Гінжул С.І. , Заікіну І.С. ); землевласникам , які долучили свою техніку (Колодці Михайлу Теодоровичу та Якубовичу Сергію Пилиповичу) ; небайдужим мешканцям : Ващенко Олександру Івановичу, який щороку особисто разом із власною технікою долучається до прибирання ; голові ветеранської організації Мітіній Галині Петрівні; Чаклей Анжелі , а також учням -старшокласникам Шевченківської ЗОШ, які здійснювали висадження зелених насаджень ,які придбані завдяки цільовій державній субвенції народного депутата Жолобецького О.О. на новому спортивному майданчику та сім'ї депутата с/ради Степаненко О.П. ,які благодійно надали насіння квітів та газонну траву.
ВДЯЧНА ЗА ДІЄВУ ДОПОМОГУ ТА ТУРБОТУ ДО РІДНОГО КРАЮ