«Не замовкають ні на мить Чорнобиля лихого дзвони …»

Дата: 04.05.2018 14:06

26 квітня 1989 року… Минуло тридцять два роки, як на Чорнобильській АЕС стався жахливий смертоносний вибух. Та лихо це не одного дня, не десятиріччя і навіть не сторіччя. Це – вічний біль! Людство вже давно збагнуло, що Чорнобильська катастрофа має свій початок та, на превеликий жаль, її наслідки на стільки жахливі, що кінця цієї трагедії нам не дочекатися ніколи. Однак усе живе на Землі не втрачає надію та сподівання на щасливу перемогу над незримим ворогом в «екологічній війні». Немає такого куточку на Україні, де б не відлунювало лихо Чорнобиля. Немає такої людини в Європі, яка би була байдужа до цієї техногенної катастрофи.

Не залишило без уваги цю болісну тему й місцеве самоврядування Шевченківської громади. На тематичний захід до річниці трагедії було запрошено ліквідаторів аварії на станції та потерпілих від її наслідків. Шевченківський Палац культури гостинно прийняв глядачів. Початок зустрічі був болісно-хвилюючим, адже присутнім довелося поринути у події тієї жахливої ночі й вкотре замислитися над масштабами лиха. Та організаторам заходу хотілося залишити й приємні спогади, тож гостей чекали й позитивні емоції. Після звернення до присутніх голови Шевченківської громади Шакунової Тетяни Петрівни, гостям були вручені подарунки, а на завершення заходу світлі, позитивні музичні вітання усім подарували діти колективів Палацу культури. Відповідну атмосферу та настрій всього дійства бездоганно створювали та підтримували чарівні ведучі  - Марія Солтик і Галина Лістратенко.

Дуже шкода, що існують подібні приводи для зустрічі, та ми маємо пам’ятати біль, щоб уникнути його повторення!