«Створення добровільної пожежної команди на території Шевченківської сільської ради»

Дата: 13.08.2018 13:21

7 серпня 2018 року в с. Луч відбулося урочисте відкриття добровільної пожежної команди Шевченківської сільської ради завдяки тісній співпраці сільського голови , Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій у Миколаївській області та Вітовського районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, завдячуючи  благодійникам  Жолобецькому  О.О.,  Угай Сергію Тейзевичу,  Ковтуну Олександру  Вадимовичу, Бугайчуку Юрію Володимировичу,  Фермерському Господарству « Органік Сістемс» в особі керівника Сипка Сергія Олександровича.

На відкритті були присутні почесні гості: Голова Миколаївської обласної державної адміністрації,  Савченко Олексій Юрійович, заступник голови Миколаївської  обласної державної  адміністрації  Кушнір Олександр Валентинович ,  голова Миколаївської обласної ради   Москаленко Вікторія Вікторівна.

В структуру добровільної пожежної команди увійшли:  сім добровольців, чотири з яких водії – диспетчери та  старший диспетчер ( інструктор добровільної пожежної команди сільської ради).

Рішення щодо створення власної пожежної команди  дає нам змогу самостійно та незалежно здійснювати безпеку населених пунктів громади та значно скоротити  час на ліквідацію пожежі.