Перший випускний «Прощавай, садок дитячий!»

Дата: 20.08.2018 10:32

18 серпня  2018 року у Зорянському закладі дошкільної    освіти «Зірочка» відбулося незабутнє свято – перший випускний   «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях,    елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На  обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до  цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям  святковий настрій. Кіноальманах показав хроніку життя дітей від  перших днів перебування у дитячому садку до закінчення.

Випускників привітали: Згурська Т.М., начальник відділу освіти Шевченківської сільської  ради; Чмільова О.М., спеціаліст відділу освіти Шевченківської сільської ради, Кондрад  Т. І., завідувач дошкільного закладу; Долгова Т.В., завідувач ФАПу, батьки, гості.

На згадку про садочок випускники отримали медалі від вихователів садочка та подарунки від гостей та батьків.  Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників.