ОГОЛОШЕННЯ      Шановні мешканці населених пунктів: Шевченкове, Зоря, Новогригонівка, Котляреве, Новоруське,Шевченко, Зелений Гай, Оленівка!

Дата: 31.08.2018 09:03

Шевченківська сільська рада повідомляє, що рішенням

20 сесії VIII скликання від 23.07.2018р. утворено житлово-комунальне підприємство «Добробут», яке буде надавати послуги з водопостачання з 01.09.2018 року, а договори з ТОВ «Єдині комунальні системи» припиняться.

У зв’язку з цим, просимо Вас платежі за водопостачання (водовідведення в с.Шевченкове) за вересень не сплачувати на рахунки ТОВ «Єдині комунальні системи»

Адміністрація Шевченківської сільської ради