14 вересня 2018 року у приміщені Палацу культури села Шевченкове відбувся другий етап відбору до участі у програмі «ДОБРЕ», на якому мешканці громади обговорювали перший проект, з яким наша громада може прийняти участь.

Дата: 17.09.2018 14:06

14 вересня 2018 року у приміщені Палацу культури села Шевченкове відбувся другий етап відбору до участі у прогФото без описурамі «ДОБРЕ», на якому мешканці громади обговорювали перший проект, з яким наша громада може прийняти участь. Розглянулися пропозиції громади в напрямку освіти:  -    Фізкультурно-оздоровча робота в умовах сучасного загальноосвітнього закладу дошкільної освіти;  -    Матеріальне заохочення школярів, за високі досягнення у навчальному процесі.       В процесі громадського обговорювання, за підсумками голосування, яке відбулося мешканцями громади було обрано перший  Проект – «Фізкультурно-оздоровча робота в умовах сучасного загальноосвітнього закладу дошкільної освіти».         Також сподіваємося, що в жовтні місяці цього року,  ми дізнаємося, чи обрали нашу Шевченківську ОТГ для участі у програмі «ДОБРЕ».