Місячник безпеки життєдіяльності у Зеленогайському закладі дошкільної освіти

Дата: 17.12.2018 15:14

Відповідно до наказу відділу освіти Шевченківської сільської ради  №162 від 06.11.2018року «Про проведення місячника безпеки життєдіяльності », на виконання листа департаменту освіти і науки  Миколаївської облдержадміністрації від 01.11.2018 № 5081/03-02/01-01-16 у Зеленогайському ЗДО (директор Кошмак О.Ф.) пройшов  Місячник  безпеки життєдіяльності.

Народна мудрість говорить: ”Посієш звичку – пожнеш характер”. Тому формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися з раннього віку.

Свої дії діти закріпили в дидактичних іграх та сюжетно-рольових іграх, всі ситуації супроводжувалися розповіддю, показом, демонстрацією та поясненням вихователя (Савіна Т.В.) про небезпеку та наслідками зневажливого звертанням з ними.

Всі діти старшого дошкільного віку, без винятку знають номер телефонів пожежної частини (101), швидкої допомоги (103), вміють користуватися ними у випадку необхідності.