Андріївські вечорниці у дитячому садку

Дата: 17.12.2018 15:18

13 грудня 2018 року в день святого апостола Андрія Первозванного в Котляревському ЗДО «Барвінок» відбулися веселі розваги « Андріївські вечорниці» вихователі Яковлева В М., Бадюл Н.С. і колектив групи, і діти старанно готувалися до свята – вчили віршики-жарти, українські пісеньки й таночки,. Свято проводилося у святковій обстановці – українській світлиці, прибраній вишитими рушниками, гарним дерев’яним мисником з глиняним посудом .
Наліпили  маленькі господині вареничків для майбутніх козаків "женихів", і співали , танцювали, грали... Своєрідним символом свята Андрія є обрядове печиво, яке використовувалось у різноманітних іграх та магічних церемоніях. Йдеться про андріївську калиту, відомою ще під назвою «коржа», або «коляти» . І наші вечорниці не обійшлись без цього дійства.....
Як одна велика сім’я, вихованці разом з вихователями Котляревського ЗДО «Барвінок»  гарно і весело провели час, відсвяткувавши за українським звичаєм свято Андрія.