30 січня об 11.00 в сесійній залі Шевченківської селищної ради (Миколаївська область, Вітовський район, вул. Шевченка, буд.34) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо налагодження сортування сміття в Шевченківській ОТГ.

Дата: 29.01.2019 11:30

Прес-анонс

Від витрат до прибутку: як заробляти на сортуванні сміття в Шевченківській ОТГ?

30 січня об 11.00 в сесійній залі Шевченківської селищної ради (Миколаївська область, Вітовський район, вул. Шевченка, буд.34) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо налагодження сортування сміття в Шевченківській ОТГ.

Несанкціоноване викидання сміття шкодить місцевій екосистемі, здоров'ю мешканців і знижує туристичну привабливість ОТГ. Громадська організація “Центр UA” із представниками ради Шевченківської територіальної громади, співробітниками комунальних підприємств, активістами та мешканцями громади обговорять механізми сортування сміття та продажу вторинної сировини.

Питання публічної консультації:

1. Як і за які кошти можна налагодити сортування сміття та продаж вторсировини?
  2. Як заохотити мешканців сортувати?
  3. Як боротися зі стихійними сміттєзвалищами?

Учасники консультації:

• Степанова Тетяна, представниця ГО “Центр UA” в Миколаївській області
  • представники Олександрівської ОТГ
  • представники громадської організації “Цвіт”.

За додатковою інформацією звертайтесь до Тетяни Степанової – (073) 479-21-96.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.