12 лютого 2019 року у 16.00 в залі Полігонівської дитячої музичної школи Шевченківської сільської ради відбувся святковий концерт учнів та викладачів.

Дата: 13.02.2019 09:12

Керівник програми - директор Полігонівської ДМШ, Заслужений працівник культури України Богдановський Микола Петрович. Відучою концерту була викладач театрального відділення, досвідчена Сумінська І.А. Звукооператором виступив Дмитро Мосін - викладач класу гітари.

Розпочав програму танок «Ярмарок» у  виконанні  неодноразового переможця Всеукраїнських конкурсів «Dance UA», «Zlata Cup», «Південний бриз» та багатьох інших,  хореографічного колективу «T-Dance» (керівник Олександра Твардовська). Цей яскравий танець переніс глядачів у атмосферу справжнього свята. В  постановці задіяні різні вікові групи танцюристів, від початківців до наших відомих лауреатів.

Старша група класу хореографії представила зовсім інший ліричний та загадковий танець під супровід народної пісні a capella «Тропи». В цих двох різнохарактерних постановках відбилася невичерпна фантазія нашого талановитого хореографа.

Тему українських свят продовжив виступ учнів театрального відділення під керівництвом Сумінської Інни Андріївни. Вони показали уривок з вистави «Масляна «Прощання з зимою».

Фортепіанний відділ також представили різні вікові категорії. Ксенія Лімонова, учениця 1 класу, натхненно виконала казкову п’єсу композитора А. Роулі «У країні гномів» (клас викладача Пономаренко Анни Вікторівни).

Лауреат конкурсів «Золотий паросток» та «Музична весна», учениця 4 класу фортепіано Пономаренко Галина (викладач вищої категорії Віра Раковська) мріяла про весну та заграла  «Перші фіалки» М. Ракова.

Дуже складну та віртуозну програму представила лауреат Всеукраїнських конкурсів «Лиманські зорі» , «Ludus Royalis» та багатьох  обласних та районних конкурсів піаністів, учениця 7 класу фортепіано Худавердян Марія-Луїза (викладач вищої категорії Віра Раковська) Прозвучали  «Ноктюрн» Шопена № 2 Мі-бемоль мажор та п’єса українського композитора І. Шамо «Гумореска».

Викладачі класу фортепіано Пономаренко А.В. та Жук О.О. заграли запальний «Угорський танок» №5, композитора І. Брамса.

Ансамбль струнно-смичкових інструментів (керівник Заслужений працівник культури України Микола Богдановський (концертмейстер Анна Пономаренко) виконав п’єсу  В. А.  Моцарт «Аллегретто» та «Концерт для скрипки та фортепіано Сі-мінор» Оскара Рідінга. Наш відомий скрипач Андрій Потеляха – учасник всіх без винятку концертів музичної школи.

Не вперше до нас приїхали гості -  учні класу гітари Зеленогайської філії Мироненко Сергій та Левчук Олександр. Разом зі своїм викладачем Полянським Іваном Вікторовичем вони виконали сучасні гітарні ансамблі  Blue Bossa та Barcelona night. Також у виконанні Полянського І. В. прозвучала п’єса українського автора В. Задоянова «Пісня про Роланда».

Глядачі також побачили чудовий професійний  ансамбль гітаристів с. Полігон під керівництвом Дмитра Мосіна   (Є. Крилатов «Колискова Ведмедиці» з мультфільму «Умка». Чак Беррі «Rock and Roll Music» ).

Виступ учнів та викладачів класу сольного співу відкрили піснею  «Їхали козаки»  наші веселі хлопці Білий Богдан та Коновалов Кирило (викладач Шпетний Ігор Григорович).

Лауреат обласних та всеукраїнських конкурсів  вокалістів «Золоті голоси» та «Пісенна мозаїка»  учениця 7 класу сольного співу  Стоянова Марія (викладач Ольга Маркова, концертмейстер Анна Пономаренко) заспівала «Два потоки з Чорногори»  А. Кос-Анатольського.

Гості з села Зелений гай Ганна Дрига та Созонюк Діана виконали веселу пісню «Весняна» разом зі своїм викладачем Марковою О.В.

Всі педагоги класу сольного співу музичної школи виступили на концерті, показали свою майстерність та високий рівень вокалу – Ірина Осташевська, пісня «Ріка-печаль», Ігор Шпетний  - «Голубе сивий» та Ольга Маркова – пісня з репертуару Наргіз.

Клас народних інструментів представив викладач класу акордеону Максим Піляк  з   Танго «Дощ іде» Фридриха Хіммеля.

Як завжди, запам’ятався глядачам виступ учнів відділення ударних та духових інструментів, керівник Трубієнко С.С.. Виступали кращі учні – Єва Мальованна, лауреати конкурсів брати Оліферуки Іван та Ілля.

Завершив святковий концерт лауреат обласного конкурсу «Пісенна мозаїка» хор Полігонівської ДМШ, диригент Ольга Маркова, концертмейстер Анна Пономаренко.

Прозвучала пісня про мир  «Я хочу,  чтоб птицы пели», муз. В. П’янкова, сл. О. Корганової.

Глядачі дуже тепло приймали виступи юних артистів, зал та весь коридор перед залом були заповнені. Наші юні артисти залишилися  задоволені   проведеним концертом та чекають на нові цікаві заходи музичної школи.