Прес-анонс Яким чином збільшити інтерес до місцевої бібліотеки у Шевченківській ОТГ?

Дата: 25.02.2019 14:53

26 лютого об 11.00 у сесійній залі Шевченківської селищної ради (Миколаївська обл., Вітовський район, вул. Шевченка, буд. 34) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо реорганізації роботи місцевої бібліотеки.

Через значне використання мешканцями нових технологій бібліотека Шевченківської громади стає все більш незатребуваною, а тому постає питання про її подальше доцільне існування та затребуваність. Важливо, аби бібліотека змогла стати сучасним інформаційним центром, який буде надавати широкий спектр послуг для різних цільових груп.

Громадська організація ГО “Центр UA” разом із представниками ради Шевченківської громади, депутатами й активістами обговорять, яким чином переформатувати бібліотеку, аби вона стала цікавою для молоді та звідки залучити кошти на її реорганізацію.

Питання публічної консультації:

1. Які зміни необхідні в форматі роботи бібліотеки?
  2. Звідки залучити кошти на реорганізацію бібліотеки?
  3. Як зацікавити молодь долучитися до реорганізації бібліотеки та відвідувати її в подальшому?

Учасники консультації:

• Юлія Почебут, радниця з питань комунікації Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування
  • Тетяна  Степанова, представниця ГО “Центр UA” в Миколаївській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Тетяни Степанової – 073 479 21 96.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.