22.08.2018 року відбулось засідання 20 чергової сесії VIII скликання у приміщенні Шевченківської сільської ради основні питання, які розглядались:

Дата: 22.08.2018 14:50

22.08.2018 року відбулось засідання 20 чергової сесії VIII скликання у приміщенні Шевченківської сільської ради  основні питання, які розглядались:

«Про внесення змін до бюджету Шевченківської сільської ради»;

«Про утворення житлово-комунального підприємства та розірвання договору з

ТОВ «Єдині комунальні системи»»

«Про співфінансування доріг загального користування місцевого значення з місцевого бюджету Шевченківської сільської ради»;

та інші.

Зазначаємо, що депутат сільської ради від с. Зелений Гай  округу №19 Ніколенко Н.М. заважала своєю поведінкою,  проведенню сесії (образливо висловлювалась, недотримувалась правил етики, закликала до незаконних дій, виходила із сесійної зали без попередження) на зауваження головуючої не реагувала, чим виражала своє зневажливе ставлення до оточуючих. Окрім цього привезла мешканців із с. Зелений Гай та 1 мешканку с. Шевченкове з вимогою щодо незадовільного стану та виділення коштів на дороги загального користування місцевого значення – (під’їзна дорога до с.Зелений Гай), яка не перебуває на балансі Шевченківської сільської ради, а утримується на балансі управління інфраструктури Миколаївської ОДА.

Зі слів жителів с. Зелений Гай вже 25 років ця дорога  перебуває в критичному стані, хоча у 2017 році коли с.Зелений Гай увійшов в Шевченківську сільську раду депутати сільської ради спрямували кошти шляхом спів фінансування на її ремонт

(в 2017 році зазначена дорога перебувала на балансі служби автомобільних доріг у Миколаївської області).

До сесії, як того вимагає регламент ст. 83  (пропозиції та поправки до проектів рішень подаються депутатами доповідачу з даного питання у письмовій формі за особистим підписом ініціатором не пізніше, як за день до початку сесії ) депутат Ніколенко Н.М. не подала зауважень, пропозицій та рекомендацій хоча на засіданнях питань порядку денного постійних комісії була присутня.

Депутат Ніколенко Н.М. вводячи в оману мешканців пояснювала, що начебто сільський голова не бажає ремонтувати цю дорогу, а область надає повне фінансування. Однак, коли з приводу ремонту зазначеної дороги виступав начальник інфраструктури Миколаївської ОДА Сікорський С.В. (який був запрошений на сесію) він зазначив, що ремонт дороги загального користування місцевого значення буде здійснюватись тільки при умові співфінансування з місцевим бюджетом Шевченківської сільської ради. Про що, депутати сільської ради проголосували за співфінансування у сумі 1,5 млн.грн трьох напрямків доріг загального користування місцевого значення (під’їдні дороги с. Зелений Гай, с. Новогригорівка та с. Луч).

А депутат Бакліцька Т. В., яка їздила з її слів в Миколаївську обласну раду з питання ремонту дороги (зокрема до с. Зелений Гай) при голосуванні утрималась. А депутат Приходько О.О.  від округу № 22  після розгляду 2-х питань порядку денного  взагалі самовільно залишив засідання сесії.

По-іншому важливому питанню- створення житлово-комунального підприємства, яке буде надавати послуги з водопостачання населеним пунктам с. Шевченкове, с. Зоря,с. Новогригорівка, с. Котляреве, с. Шевченко, с. Новоруське,с. Зелений Гай та с.Оленівка та розірвання договору з ТОВ «ЄКС» (яке заборгувало в ТОВ  «Миколаївобленерго» сплату за спожиту електроенергію,як наслідок водонапірні башти в населених пунктах с. Зелений Гай, Оленівка, Котляреве, Шевченко 1 день були вимкнені, а мешканці знаходились без водопостачання) депутат Ніколенко Н.М. почала апелювати підписами 500 мешканців с. Зелений Гай  ( з її слів), які офіційно із зверненнями в сільську раду не звертались (знову слова).

Хоча, коли с. Зелений Гай та Оленівка були 1 день без водопостачання, а сільський голова вирішувала це питання у генерального директора «Миколаївобленерго» депутат Ніколенко не поцікавилась та навіть не зателефонувала  в сільську раду, а навпаки почала збурювати людей в с. Зелений Гай на  несанкціоноване зібрання без узгодження із старостою села.

Для депутата Ніколенко Н.М.  чим критичніша та гірша ситуація тим краще, адже їй тоді є на що та проти кого збурювати людей, досягнення та зрушення в громаді її не цікавлять.