Хочу Вас повідомити, що 20. 02. 2018 р. ( вівторок) о 13. 00 в приміщення сільської ради завітала знімальна група телеканалу « ІСTV» з метою взяти інтерв’ю у сільського голови. Кореспондентка каналу Олена Гарячева близько години спілкувалась зі м

Дата: 20.02.2018 16:46

Хочу Вас повідомити, що 20. 02. 2018 р. ( вівторок) о 13. 00 в приміщення сільської ради завітала знімальна група телеканалу « ІСTV» з метою взяти інтерв’ю у сільського голови. Кореспондентка каналу  Олена Гарячева  близько години   спілкувалась зі мною, я розповіла про здобутки та соціально – економічний розвиток нашої громади за 1 рік а саме:

капітальний ремонт доріг по вул. Поперечна в с. Шевченкове та  вул. Степова , Молодіжна в      с. Новогригорівка, частковий ремонт дороги  по вул. Урожайна, частковий ремонт під’їздних доріг с- ща Луч, Новогригорівка, Зелений Гайремонт дороги виготовлення генеральних планів населених пунктів             с. Шевченкове, с. Зоря, с. Новогригорівка та с. Зоря , капітальний ремонт Палацу культури с. Шевченкове, реконструкція вуличного освітлення в с. Полігон та с. Зелений Гай, капітальний ремонт водозабезпечення в с. Полігон та с. Оленівка, придбання дитячого майданчику в с. Котляреве та с. Водник, нове будівництво спортивного майданчику в с. Шевченкове, ремонт    системи опалення вНовогригорівській ЗОШ та амбулаторії с. Шевченкове, придбання спецтехніки , придбання звукопідсилюючогообладнання          для закладів культури с. Шевченкове, с. Зоря та с. Зелений Гай; значне покращення матеріально – технічного оснащення закладів освіти та дитячих навчальних закладів (в  тому числі придбання комп’ютерних класівдля Котляревської та Зеленогайської ЗОШ).

Однак, після виходу в ефір 22. 02. 2018 р. сюжету на каналі  ІСTV « Факти» змонтовано матеріал недостовірний, неповний та провокаційний. Непідтверджувальними фактами щодо навчальних закладів у сюжеті « Факти» кореспондентки Олени Гарячової є те, що в усіх навчальних закладах нашої громади тепло, адже у 2018 році завдяки власним повноваження по освіті ми збільшили ліміти енергоносіїв по усім школам.

А кореспондентка, інформуючи телеглядачів у сюжеті не відвідала жодну школу та садок нашої громади , чим вводить в оману глядачів та покладає сумнів на порядність каналу.

За годину спілкування, я неодноразово зазначала, що в нашу громаду увійшло 12 населених пунктів, однак недостовірність в сюжеті прозвучала і в кількості населених пунктів нашої громади          ( 7).

На завершення сюжету кореспондентка зауважує, що керівника Полігонівського будинку культури звільнили і знову – неправда. Так, як керівник зазначеного закладу культури натепер працювала і працює , офіційних заяв кореспонденту щодо керівниці закладу ні я, ні працівник, який веде кадрову роботу в сільській раді  не надавали та й ніхто у нас незапитував.

Окрім цього, в цей день ( 20. 02. 18 р. вівторок) я проводила прийом громадян в адміністративній будівлі сільської ради і не збирала людей повулично ні в. с. Шевченкове, ні в інших населених пунктах, та й взагалі не знала, що людей згуртовували депутати сільської ради ( Ніколенко Н.М., Бакліцька Т.В., Степаненко О.П., Лістратенко Г.О, Дібров О.О., ПриходькоО.О.), які не повідомляли мене про заплановані ними зібрання з мешканцями громади та ЗМІ та поширили на загал неправдиву та недостовірну інформацію.

Перед мешканцями громади прозвітувала у січні 2018 року про проведену роботу за 2017 рік на відкритих зустрічах в кожній внутрішній громаді, в тому числі в с. Шевченкове, с. Зоря, с.Новогригорівка та с- щі Луч, відповідала на усі порушені питання.

І переконана , що за 2017 рік вдалося не тільки провести роботу по становленню громади , започаткування відділів, а й здійснити покращення в кожному населеному пункті із 12-ти, що вже є РЕЗУЛЬТАТ.

Пам’ятайте, що населені пункти нашої громади утворились не у 2017 році, а існують понад 80 – ти років. І якби кожного року здійснювались такі покращення і темпова робота, як у 2017, то б вирішеними були багато проблемних питань, які існують десятиліття. Саме для того державою впроваджена реформа децентралізації щоб прискорити вирішення існуючих проблем.

Прошу Вас вірити, що наша громада крокує правильним напрямком і прикладом цього є конкретно – вирішені справи, які помітні більшості жителям нашої громади.

Запрошую Вас брати участь у святкових заходах, у місячниках благоустрою, які відбуваються на території Шевченківської сільської ради, відвідувати музей «Історії села Шевченкове», поважати та турбуватись про свої населенні пункти, започаткувати добрі корисні справи, і успіх у нашій громаді буде неодмінно!

Миру, порозуміння, поваги один до одного усім!!!!

Р. S. А журналісти повинні повно, об’єктивно та всебічно збирати та перевіряти інформацію, яку готують в ефір, а не працювати на замовлення певних осіб, розповсюджуючи неправдиву інформацію та паплюжучи честь, гідність та ділову репутацію посадових осіб та органу місцевого самоврядування. Сподіваюсь, що органи виконавчої влади та Державний комітет телебачення та радіомовлення звернуть увагу на викладені факти та приймуть відповідні рішення щодо працівників засобів масової інформації.

А чи можна після таких сюжетів довіряти засобам масової інформації???