Шевченківська сільська рада

Вітовський район, Миколаївська область

ПОРЯДОК ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ

Дата: 07.02.2018 11:02
Кількість переглядів: 187

ПОРЯДОК ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) особи, зазначені у пункті 1підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність, зазначену у підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної у пункті 1підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону, та особа, зазначена у пункті 4 частини першої статті 3 Закону, до призначення або обрання на відповідну посаду, подає в установленому Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Упродовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію.

Відповідно до Прикінцевих положень Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до цього Закону декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, приймається рішення Національного агентства з питань запобігання корупції.

Національним агентством з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) 10.06.2016р. прийнято рішення №2 про початок роботи системи електронного декларування з 1 вересня 2016 року. Доступне за посиланням http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0958-16/print1477568038645664

Рішенням НАЗК від 11.08.2016р. №3 затверджені Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, які доступні за посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0959-16/print1480696682248798 

Роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій розміщено на офіційному сайті НАЗК за посиланням https://nazk.gov.ua/deklaraciya

 

Онлайн-курс «Як подати е-декларацію»

Онлайн-курс створений Програмою розвитку ООН в Україні спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Мета онлайн-курсу «Як подати е-декларацію» - надати практичну допомогу з заповнення декларації державним службовцям, посадовим особам, депутатам місцевого самоврядування та всім, на кого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».

З курсу ви дізнаєтеся, хто саме має подавати е-декларації, що і як має декларуватися. Також надано детальну інформацію про кожен з розділів декларації.

Якщо ви маєте подати е-декларації, радимо одразу братися за її фактичне заповнення в Реєстрі е-декларацій та під час цього, паралельно, користуватись цим курсом, шукати відповіді на питання.

Розділи наведені відповідно до розділів самої е-декларації. Якщо забракне часу, ви можете обрати саме той розділ, який вам потрібен, та оминути інші.

Лекторами виступили фахівці Національного агентства – Інна Берназюк, Радник Заступника Голови НАЗК, та заступник директора департаменту контролю та перевірки декларацій НАЗК Тетяна Шкребко. Автори онлайн-курсу з Програми розвитку ООН в Україні: Роберт Сіверс, Іван Пресняков, Дмитро Котляр, Денис Самигін.

Онлайн курс "Як подати е-декларацію" розташовано за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+ED101+2017_T1/a...

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь