В минулому році 7 серпня відбулося урочисте відкриття місцевої добровільної пожежної команди Шевченківської сільської ради на території с. Луч.

Дата: 08.08.2019 14:13

В минулому році   7  серпня відбулося  урочисте  відкриття  місцевої   добровільної   пожежної  команди  Шевченківської сільської ради  на  території  с. Луч.      Фото без опису

Функціонування  пожежної  охорони на  території  Шевченківської  сільської  ради  за час  існування приносить свої гарні результати.  За рік  хлопці  здійснили 43 виїзди на місця катастрофи, що дозволило   зберегти   життя  та  майно  мешканців   нашої  громади. До  цього  часу  найближча  пожежна частина  до  нашого  округу  знаходилась в  с.Воскресенськ.

Дякуємо нашим водіям – диспетчерам  та добровольцям, які на чолі з начальником  команди вчасно реагують на виклики та роблять усе можливе  у боротьбі з лихом !!!!  Окрема подяка начальнику Вітовського районного сектору  Головного управління   ДСНС  України в Миколаївській області    Литвинюку  Станіславу  Миколайовичу  за підтримку та небайдужість до проблем нашої пожежної частини!!