До відома абонентів Житлово-комунального підриємства " Добробут Шевченківської сільскої ради"

Дата: 02.09.2019 08:32

ДО ВІДОМА АБОНЕНТІВ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДОБРОБУТ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

За період з 01.01.2015 року по 01.08.2019 року відбулось підвищення плати за електроенергію на 281%, розмір мінімальної заробітної плати на 342%, вартість паливно-мастильних матеріалів на 184%, а матеріалів на проведення поточних ремонтів на 193%.

У зв"язку з цим з 15.09.2019 року відбудеться підвищення плати за водокористування:

• для фізичних осіб - 17 грн./куб.м.
  • для бюджетних установ - 19 грн./куб.м.
  • для інших абонентів -21 грн./куб.м. за водовідведення - 14 грн./куб.м.

АРЕЄСТРОВАНО