Дата: 30.08.2019 13:18

Позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацький центр творчості»  відділу освіти ,молоді та спорту Шевченківської сільської ради, повідомляє, що після 10 туру 54-го чемпіонату Вітовського району з футболу, в якому бере участь 4 команди Шевченківської сільської ради, а саме с. Зелений Гай (2-га група), с.Котляреве, с. Шевченкове, с. Полігон (1-ша група), турнірна таблиця (додається), виглядає наступним чином:

1-ша група

с. Полігон – 1 місце

с. Шевченкове – 2 місце

с. Котляреве – 4 місце

2-га група

с. Зелений Гай  - 7 місце

Повідомляємо, що після кожного туру результати у турнірній таблиці змінюються і є проміжними.