ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ТА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 29.11.2019 09:33

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ

ТА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

28 листопада 2019 року на базі Зеленогайського ЗДО «Сонечко»(директор Кошмак О.Ф.) відбувся семінар-практикум. Тема семінару «Впровадження квест-технології в закладах дошкільної освіти». Мірошніченко А.В., вихователь Зеленогайського ЗДО, з вихованцями старшої групи провели екологічну квест – гру «Юні екологи». Діти, отримавши мапу, вирушили у захоплюючу подорож екологічними стежками, де вирішували задачі, проводили досліди, рятували навколишнє середовище від сміття, були справжніми екологічними агентами. В кінці подорожі діти були нагороджені медалями «Юні екологи» та прийняті до екологічної академії.

Бадюл Н.С., вихователь Котляревського ЗДО, познайомила всіх присутніх з розробленням квесту за пізнавальними темами для старшого дошкільного віку та провела квест-гру для педагогів. На завершення семінару Савіна Т.Г., вихователь Зеленогайського ЗДО, провела майстер-клас , психологічну квест-гру «Занурення в дитинство».

Учасники методичного квесту отримали масу позитивних емоцій, набули знання і практичні уміння, що сприятимуть підвищенню компетентності та професійного зростання вихователів. Захід пройшов продуктивно, змістовно і цікаво.