Дата: 09.01.2020 11:47

Турбота про літніх людей – це не тільки матеріальні блага, але і тепло, увага, доброзичливість та чуйне ставлення до людей, які потребують стороннього догляду. Вже стало доброю традицією, що на Різдво Христове одинокі громадяни в с.Мирне отримують солодкі подарунки та калачі. Так і сьогодні, 8 січня, в.о.старости с.Мирне, бібліотекар, соціальний працівник завітали до одиноких пенсіонерів з привітаннями та подарунками. Старенькі з радістю приймали щирі побажання та солодощі, висловлювали слова подяки за увагу і турботу про них.