Впровадження системи НАССП у закладах освіти - запорука безпечного харчування дітей

Дата: 21.01.2020 09:33

20 січня 2020 року на базі Шевченківської ЗОШ  І-ІІІ ст. відбувся семінар-навчання за участю начальника Вітовського районного управління Держпродспоживслужби П.Ю.Горового, провідного лікаря ветеринарної медицини – ветсанексперта Вітовської районної лікарні Т.П. Білопольської щодо підготовки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССП).

У семінарі взяли участь директори закладів загально середньої освіти, директори дошкільних закладів, медичні працівники навчальних закладів, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради.
       Білопольська Т.П. познайомила всіх присутніх з покроковою розробкою впровадження системи НАССП. Було наголошено, що запорука безпечності продуктів харчування в запровадженні системи управління і контролю за всіма етапами виробництва: від отримання сировини до випуску готової продукції.
      Захід відбувся у форматі відкритого діалогу, учасники семінару мали змогу отримати змістовні відповіді на поставлені питання.