Діти та дорослі завітали до Полігонівської бібліотеки на свято Стрітення

Дата: 20.02.2020 11:28

Стрітення Господнє - свято, яке 15 лютого відзначають християни. Пов'язане воно з принесенням до Єрусалимського храму дитя Ісуса через 40 днів після Різдва. Духовне значення свята Стрітення (іншим словом – зустріч) має в якості головного посилу - початок Нового світу, епоху зіткнення Старого і Нового Завітів. На Стрітення радять прощати образи та виявляти до оточуючих максимальну увагу, розуміння і тепло. У дохристиянських звичаях цей час Стрітення здавна сприймався як зустріч зими з весною. Таким його побачили й ті діти і дорослі, що завітали до Полігонівської бібліотеки на свято Стрітення (організатори Олєйнікова Анна Олексіївна, Гончар Катерина Володимирівна). Тут вони дізналися про традиції цього свята, слухали і виконували пісні, взяли участь у вікторині та інтелект-асорті, розучили цікаву ритмічну вправу. А ще визначили за народними прикметами цього дня, що весна буде тепла, а рік – врожайним! Як то кажуть, поживемо – побачимо! Дякуємо усім, хто взяв участь у нашому святі!