Святкового вечора, 8-го березня, Весна завітала на свято в Шевченківський ПК, щоб привітати дорогих Жінок зі святом.

Дата: 10.03.2020 11:59

Весняною ніжністю, легкістю та теплом обдаровували глядачів учасники художньої самодіяльності ПК. Найменшенькі артисти свята, без усяких сумлінь, стали прекрасними «квіточками весняної галявини», а дорослі учасники, без перебільшень, - «зірками її безхмарого неба». Щирі, сонячні усмішки-промінці та бурхливі, дзвінкі оплески-струмочки вдячних глядачів доповнювали весняну гармонію свята.

Керівництво Шевченківського ПК висловлює безмежну подяку усім учасникам концерту за яскраві, артистичні виступи, а глядачам за віддану, щиру підтримку.

Дорогих бабусь, любих матусь, милих жінок та чарівних дівчаток ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ, а чоловікам, які достойно пережили цей непростий день року – СЛАВА ТА ШАНА!

З найкращими побажаннями – керівництво ПК.