Протягом тижня в бібліотеках- філіях Шевченківської сільської ради відбулося обговорення щодо внесення змін до Конституції України

Дата: 11.03.2020 16:06

Протягом  тижня  в  бібліотеках- філіях Шевченківської сільської ради   відбулося обговорення щодо внесення змін до Конституції України.  Після детального вивчення та обговорення проекту усі учасники зустрічей висловили думку про те, що деякі  Укази та Закони України суперечать діючій  Конституції. Зокрема це стосується закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та реформи децентралізації.

В обговоренні приймали участь  працівники  сільської ради, представники сфери освіти, комунальних закладів та мешканці.