Дата: 27.03.2020 08:38

ШЕВЧЕНКІВСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ВІТОВСЬКИЙ  РАЙОН     МИКОЛАЇВСЬКА  ОБЛАСТЬ ______________________________________________________________

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я                                                                                                                              виконавчого  комітету

від 26  березня  2020 року                                  № 36                                            с.Шевченкове

Відповідно до статті 17, підпункту 1 пункту «а», підпунктів 1,2 пункту «б»  статті 30 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  розглянувши  клопотання  Швецова І.М., начальника ЖКП «Добробут Шевченківської сільської ради» від 12.03.2020р  вх.№ 637 про погодження на включення до переліку видів діяльності додаткових послуг для житлово-комунального підприємства, відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД -2010),  з  метою забезпечення благоустрою території  громади та  надання  додаткових платних послуг  населенню   та юридичним  особам  Шевченківської  сільської ради, виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Погодити ЖКП «Добробут Шевченківської сільської ради» перелік додаткових  видів  економічної  діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності                                 (КВЕД -2010), які будуть  надаватися населенню  та  юридичним  особам Шевченківської сільської  ради.

2.Розширити  предмет діяльності  житлово-комунального  підприємства,  включивши  наступні  види економічної  діяльності (КВЕД-2010),  а  саме:

переробна промисловість:

16.10 -виробництво деревних вовни і борошна, тріски та стружки (послуги гілкодробилки);

16.23 -виробництво інших дерев’яних будівельних  конструкцій  і столярних  виробів;

25.99 – виробництво інших металевих  виробів, послуг з обробки металу.

будівництво:

43.11 – робота зі знесенням  будівельних  споруд;

43.12 – підготовчі роботи на будівельному  майданчику;

43.22 – монтаж  водопровідних мереж;

43.29- інші будівельно-монтажні роботи.

оптова та роздрібна торгівля:

1. інші  види роздрібної  торгівлі поза магазинами.

транспортне, складське господарство, поштові та кур’єрська діяльність:

49.42- вантажні перевезення, всі види вантажних перевезень

професійна, наукова та технічна діяльність:

74.10- спеціальна послуга дизайну

діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування:

81.29-інші  види  діяльності  із прибирання

надання інших видів послуг:

95.22 – ремонт побутових  приладів;

96.03- організація поховань та інші послуги.

3. Начальнику ЖКП «Добробут Шевченківської сільської ради», здійснити  заходи  із  внесення  змін  до  Єдиного  державного реєстру  юридичних осіб та фізичних  осіб-підприємців   та громадських формувань  в частині  доповнення видів економічної  діяльності  підприємства  та на наступне  засідання  виконкому розробити Порядок  надання платних послуг згідно  погоджених  видів економічної  діяльності  з урахуванням  вимоги  чинного законодавства  щодо  подальшого  застосування платних послуг ( в т.ч. отримання відповідних  ліцензій, сертифікатів).

4. Конроль за виконання даного рішення  покласти  на Швецова І.М., начальника ЖКП «Добробут Шевченківської сільської ради».

Сільський  голова                                                     Т.П. Шакунова