ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНЕ    О  Г  О  Л  О  Ш  Е  Н  Н  Я

Дата: 03.04.2020 10:58

ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНЕ

О  Г  О  Л  О  Ш  Е  Н  Н  Я

Нові карантинні обмеження  на території Шевченківської сільської  ради: ігрові, спортивні та дитячі майданчики закриті для дітей та усіх   громадян

Відповідно  до рішення  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ільської ради  від  31.03.2020 року № 5

- заборонено користуватися дитячими, спортивними та ігровими майданчиками  на території сільської ради, аби діти лишалися вдома. Завдання батьків — забезпечити знаходження дітей вдома. Карантин — це не канікули.

- заборона використання майданчиків  також  стосується усіх громадян

В разі  невиконня обмежувальних заходів порушник може понести відповідальність за ст. 325 Кримінального  кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням), покарання за якою Верховна Рада   посилила  з                            17 березня 2020 року (   штраф 17000-51000 грн або арешт на строк до 6 місяців, чи обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі — на той самий строк).

Якщо ж порушення спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки — то людині загрожуватиме від 5 до 8 років ув’язнення.

У разі, якщо порушником є дитина, відповідальність перекладається на батьків.

Загальнонаціональний карантин – це безпрецедентний захід в історії нашої  країни.

Наше спільне завдання – мінізувати  загрозу  поширення небезпечної інфекції.

Закликаємо кожного  усвідомити реальний  рівень небезпеки та власної відповідальності в цих  надзвичайних  умовах.

Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна – це  комплекс санітарних і  адміністративних обмежувальних  заходів,  спрямованих  на попередження  поширення інфекційної  хвороби, зокрема вірусу COVID-19.

Обмеження пересування,  обмедження комунікацій з метою  зберегти життя та  здоров? ваших  дітей і вас самих!

Виконком Шевченківської  сільської ради