Атестація – важливий рубіж у професійній діяльності педагога

Дата: 13.04.2020 14:00

Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів. Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності.

13 квітня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради. Атестацію успішно  пройшли 26  педагогів освітніх закладів нашої громади.

Відділ щиро дякує членам атестаційної комісії за професійність та вітає педагогів, які успішно завершили атестацію – 2020.