Підходять до завершення роботи з капітального ремонту внутрішнього електропостачання Зеленогайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Дата: 23.04.2020 15:15

Підходять до завершення   роботи з капітального ремонту внутрішнього електропостачання  Зеленогайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Питання щодо електрифікації  школи було відкритим ще з 2004 року. Вирішення цієї проблеми  було вкрай важливим, адже стан електромережі закладу був у аварійному стані, що становило загрозу життю учасників освітнього процесу. Однак через брак  достатнього фінансування, роботи так і не були розпочаті. З переходом закладів освіти у підпорядкування Шевченківської громади, питання стосовно фінансування робіт електрифікації  Зеленогайської  ЗОШ було вирішено здійснити за рахунок залишків освітньої субвенції (сума проекту 2 813,029 тис  грн).

На сьогоднішній день замінено електромережу по всій школі 14 навчальних кабінетів, спортивна та актова зали, їдальня, шкільні коридори облаштовані сучасним освітленням. Також осучаснено вуличне освітлення  закладу освіти.