Шевченківська сільська рада

Вітовський район, Миколаївська область

Чи можно оштрафувати за коментар у соціальній мережі?

Дата: 23.04.2020 16:59
Кількість переглядів: 129

Чи можно оштрафувати за коментар у соціальній мережі?

  • Справді, в Кодексі України про Адміністративні правопорушення є стаття 173-1 «Поширювання неправдивих чуток», відповідно до якої поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку, - тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.

І такі прецеденти вже є, коли на людину склали адміністравивний протокол за коментар у фейсбуку стосовно темпів розповсюдження в Україні короновірусної інфекції.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь