Шановні жителі Шевченківської ОТГ , раді повідомити , що ГО « Зеленогайські ініціативи» прийняли участь та отримали ПЕРЕМОГУ у конкурсі «Місцеві ініціативи для розвитку громад»

Дата: 08.05.2020 08:31

Шановні жителі Шевченківської ОТГ , раді повідомити ,  що ГО « Зеленогайські ініціативи» прийняли участь та отримали  ПЕРЕМОГУ у конкурсі «Місцеві ініціативи для розвитку громад»

Тож СТАРТУЄМО  Проєкт «Стаємо Еко-громадою» підтриманий за результатами конкурсу «Місцеві ініціативи для розвитку громад» організованого Благодійним Фондом «ЛАСКА», та впроваджується ГО «Зеленогайські ініціативи» в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID)

Проблема забруднення сміттям території Шевченківської громади дійшла критичної межі, так як всі села громади потопають у відходах які вивозяться просто неба навколо сіл, саме тому громадська організація « Зеленогайські ініціативи» вирішила приділити максимальну увагу саме цій проблемі . Проект «Стаємо Еко-громадою» допоможе донести до населення важливість сортування побутових відходів. Це дозволить менше захоронювати відходи на полігонах ТПВ та розвивати потужності з комплексної переробки ТПВ з використанням вторинних ресурсів, залучаючи їх у виробничий обіг.

Спільно з органами освіти плануємо провести цикли занять екологічного та гігієнічного навчання для дітей у дошкільних  установах і школах та цикли лекцій та ігор екологічної спрямованості, а також лекцій і анкет для батьків і дітей з питання роздільного збирання ТПВ.

Спрямовуючи зусилля на школярів, можна досягти двох цілей – виховати дуже сприйнятливу першу цільову групу – самих дітей, а також другу цільову групу - їх сім’ї та друзів.

Завдання перед нами не просте , але разом ми дійдемо до бажаного результату.  ДОЛУЧАЙТЕСЬ !!!