«Навчись та навчи малечу дитячого садка роздільному збору сміття».

Дата: 21.05.2020 10:16

«Навчись та навчи малечу дитячого садка роздільному збору сміття».

20 травня 2020 року, Відбувся  тренінг для вихователів дитячих садочків Шевченківської ОТГ на тему : "Впровадження роздільного збору відходів від А до Я".

Учасники мали змогу на розгляд успішних кейсів світу та України та покрокова інструкція сортування відходів від Адо Я на базі дитячих садочків Шевченківської ОТГ.

Тренінг провела експертка  Анна Ганжул, радник Миколаївського міського голови з питань

впровадження роздільного збору відходів.

Тренінг пройшов на платформі ZOOM.

Всі запрошені вихователі доєднатись до нашого тренінгу та оволоділи новими знаннями та навичками, а також стали  активними учасниками проекту «Стаємо Еко-громадою», який підтриманий за результатами конкурсу «Місцеві ініціативи для розвитку громад», організованого Благодійним Фондом ЛАСКА, та впроваджується ГО "Зеленогайські ініціативи" в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та  ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities)  та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)».

Тренінг пройшов цікаво та активно  учасники ділились досвідом який впроваджували в своїх ДНЗ.