22 травня та 25 травня 2020 року у населених пунктах с.Новогригорівка та с. Мирне відбулися громадські обговорення питання можливої оптимізації Новогригорівської філії Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Мирнівського НВК.

Дата: 26.05.2020 16:39

22 травня та 25 травня 2020 року у населених пунктах  с.Новогригорівка та с. Мирне відбулися громадські обговорення питання  можливої оптимізації Новогригорівської філії Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Мирнівського НВК.

До обговорення питання були залучені депутати Шевченківської сільської ради, працівники навчальних закладів,  батьки вихованців, а також жителі зазначених населених пунктів. Депутатів та батьків детально ознайомили з мережею закладу (наповнюваністю класів) та видатками на утримання цих малокомплектних шкіл.

Були заслухані  пропозиції від депутатів та батьків. На даний час триває підготовка проекту  можливої оптимізації закладу для прийняття рішення на черговій сесії Шевченківської сільської ради.