29 травня в с.Зоря відбулося урочисте відкриття спортивного майданчику. Спортивне устаткування було придбано за кошти місцевого бюджету Шевченківської сільської ради

Дата: 01.06.2020 09:09

29 травня в с.Зоря відбулося урочисте відкриття  спортивного майданчику.  Спортивне устаткування було придбано за кошти місцевого бюджету Шевченківської сільської ради. Завдяки зусиллям депутата Шевченківської сільської ради Петришина Володимира Зіновійовича,  завідуючої  сільським клубом Петришиної Наталії Мирославівни та жителів с.Зоря майданчик було облаштовано в найкоротший термін.

Висловлюємо подяку всім хто приймав участь в установці та облаштуванні спортивного майданчику, а саме:

Ведмідському Володимиру,  Рудковському Андрію, Паламарчуку Миколі,  Гімбуту Віктору, Чамбуту Івану, Арсенюку Владиславу, Гуралю Сергію, Андреєву Ігорю, Коломійцеву Павлу, Гімбуту Олександру, Семеніву Петру, Кондраду Ігорю, Шлапаку Валерію, Кривдюку Миколі, Климку Сергі., Трембачевському Віталію, Яровенку Руслану, Хомичу Юрію, Дорожинцю Сергію, Кривдюку Віталію, Николаєнку Сергію, Захарчишину Петру, Долговій Тетяні, Шлапак Аллі, Лось Жанні, Денисюк Анастасії, Арсенюк Альоні, Чагур Тетяні, Осташевській Ользі, Семенів Ользі, Кривдюк Міллі, Хомич Валентині, Кондрад Тетяні, Гімбут Любові, Пасаженніковій Анжелі, сім’ї Капустіних, Звєрєвій Інні, Гіс Юлії.