Тривають роботи в селі Зелений Гай по будівництву майданчиків для роздільного збору другорядної сировини. Робота супроводжується гарним настроєм , жартами , кавою та навіть фотосесією.

Дата: 12.06.2020 11:01

Тривають роботи в селі Зелений Гай  по будівництву майданчиків для роздільного збору другорядної сировини. Робота супроводжується гарним настроєм , жартами , кавою та навіть фотосесією.  Громадська організація дякує всім хто долучився до будівництва - це наші волонтери-односельці: Алейнік Наталія, Тімошева Оксана, Ситніков Саша, Нікітіна Надя, Туз Ева, Вепринцева Люда,Учень Юля, Туз Коля, Учень Віталій, Туз Анатолій, Вепринцев Микола, Савін Саша,  Русанов Ваня, Вепринцев Вова,  Прокопов Влад,  Савін Валера, Вайдаковська Зина,  Климчук Сергій. Ви супер !

Також долучились і не байдужі жителі села , що допомогли з електрикою , водою та деякими матеріалами: родина Луковець, Прадко Сергій, Андрєєва Алля, Франкевич Анатолій, Жолобенко Сергій,  Яковлева Тетяна.

Зазначимо , що роботи ще багато, тому у разі якщо хтось захоче приєднатись до нашої дружньої Еко-кампанії будемо раді.

Согодні   ГО "Зеленогайськ ініціативи" лише на старті  екологічного перевороту в нашій Шевченківській ОТГ.

Обов’язково поділимося з вами позитивними результатамии, долучайтесь разом ми сила.

Слідкуйте за анонсами на наших сторінках в соціальних мережах.

А ми нагадуємо  Вам що проект «Стаємо Еко-громадою», який підтриманий за результатами конкурсу «Місцеві ініціативи для розвитку громад», організованого Благодійним фондом «ЛАСКА», та впроваджується ГО "Зеленогайські ініціативи" в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)».