Еко кампанія «СОРТУЙ СМІТТЯ - ЗАРАДИ БУТТЯ !!!»

Дата: 15.06.2020 08:38

Еко кампанія «СОРТУЙ СМІТТЯ - ЗАРАДИ БУТТЯ !!!»
СТАРТУЄ 15.06.20р. в с.Зелений Гай
16.06 в селах Котляреве та Полігон,
17.06 в селах Шевченкове та Новогригорівка
18.06 в селах Луч та Мирне.
Запрошуємо молодих , активних досвідчених, енергійних ,завзятих , відповідальних та готових до змін Жителів Шевченківської ОТГ створити Еко –десант для впровадження в дію проекту «Стаємо Еко –громадою» РАЗОМ !!!
Всі бажаючі доєднатись до Еко- кампанії дізнаються навіщо і як сортувати сміття, донесуть інформацію до кожного будинку сіл громади, та завдяки своєї активності матимуть можливість отримати еко сумки та магніти.
Ставайте активними учасниками проекту «Стаємо Еко-громадою», який підтриманий за результатами конкурсу «Місцеві ініціативи для розвитку громад», організованого Благодійним фондом «ЛАСКА», та впроваджується ГО "Зеленогайські ініціативи" в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)».