Шевченківська сільська рада

Вітовський район, Миколаївська область

Інформування про проведення 35 чергової сесії Шевченківської сільської ради , яка відбулась 19 червня 2020 року!!!

Дата: 25.06.2020 16:24
Кількість переглядів: 144

Інформую про проведення 35 чергової сесії Шевченківської сільської ради , яка відбулась 19 червня 2020 року!!!

На порядок денний було сформовано майже 90 питань, які попередньо пройшли обговорення на постійних комісіях сільської ради . Основні питання , які були не розглянуті на сесії внаслідок незаконних вимог депутатів сільської ради:

- про оптимізацію навчальних закладів;

- про внесення змін до бюджету , яке в т.ч. стосувалось спрямування матеріальних допомог погорільцям та хворим ; придбання насосів для Полігонівського ЖКП та ЖКП "Добробут", здійснення робіт з пожежної безпеки по навчальним закладам та придбання необхідного обладнання для садочків та Полігонівської ЗОШ , направлення фінансування на капітальні роботи для Лучівського Будинку культури ;

- про затвердження місцевих податків і зборів на 2021 рік;

- про переукладання Контрактів з начальниками Лучівського ЖКП та ЖКП

" Добробут".

За годину до сесії представники с.Новогригорівки влаштували мітинг із залученням неповнолітніх дітей в порушення ст.39 Конституції України ( про проведення мітингів громадяни завчасно повинні сповіщати органи місцевого самоврядування) та карантинних обмежень . Поліція була викликана не на дітей, а відповідно до зазначених порушень найвищого законодавчого акту України.

А безвідповідальні дорослі залучаючи дітей на завідомо незаконний мітинг - навіть не потурбувались про їх безпеку , виставивши дітей під палаюче сонце з плакатами , а самі стояли у затінку ( це свідчать фото , які викладали депутати у групі " Наша Шевченківська ОТГ") .

Поліція не складала протоколи на неповнолітніх , так як не має цього роботи відповідно до чинного законодавства!!!

По питанню оптимізації навчальних закладів ( Новогригорівської школи та Мирнівського НВК) у відповідності до державних намірів- сільська рада з органом управління здійснила усю необхідну роботу ( відбулись : розширене засідання робочої групи , громадські зібрання в зазначених населених пунктах, депутатські постійні комісії ) . У відповідності до п.30 ст.26 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" сесія повинна була ухвалити САМЕ З ЦЬОГО ПИТАННЯ - РІШЕННЯ на розсуд депутатів, які

не підготували конкретного висновку ( проти чи за ) та проекту рішення на постійних комісіях, а вирішили винести це питання на сесію , яке до речі стояло в порядку денному- першим питанням!!!

Однак, після відкриття сесії депутати Пилипенко О.В. та Бакліцька Т.В. не надали можливості затвердити порядок денний так , як підготували подання з підписами 15 депутатів про оголошення мені недовіри відповідно до ч.7 ст. 42 ЗУ " Про місцеве самоврядування в Україні" за те, що я не прозвітувала про річну роботу та вбачають в моїх діяннях відповідно до ч. 2 ст.79 вище зазначеного закону порушення Закону- ч.9 ст.51 цього ж Закону - про те , що у склад виконавчого комітету введена керуюча справами ( Позняк Г. І.) , яка являється депутатом сільської ради.

Так ось, пояснюю посилаючись на докази та чинне законодавство й це я пояснила на сесії :

мій звіт за 2019 , як і усі мої звіти за попередні роки опубліковані на сайті Шевченківської сільської ради, окрім цього на сайті висвітлено й доказове фото моєї звітності перед фермерами с.Шевченкове . Окрім цього я прозвітувала перед виконавчим комітетом , які затвердили мій звіт , ініціювала подання звіту на березневу сесію , однак депутати відхилили його затвердження; звітувала в с.Мирне, с.Зоря, с.Новогригорівка , с.Луч ( бібліотеках) на засіданні розширеної робочої освітянської групи .

Відповідно до статті 42 вимога від більшості депутатів із визначеним терміном моєї звітності не надходила !!!

Обгрунтуйте де вбачається моє порушення ????

Хоча , відповідно до ст .16 ЗУ " Про статус депутатів місцевих рад" депутати зобов'язані періодично, але не рідше одного разу на рік звітувати про свою роботу перед виборцями на округах й інформувати раду про результати обговорення звіту , який повинен бути висвітлений в засобах масової інформації ???? Дозвольте запитати , де відбулись звіти депутатів і є докази цьому ??? Законодавчі ( ч.4 ст.14-1 ЗУ " Про місцеве самоврядування в Україні" ) та нормативні акти ( Положення ) стосуються й в.о.старост . Закони стосуються усіх , а чомусь частина наших депутатів вирішує приміняти Закон вибірково!!! Де проведена звітна робота в.о. старост згідно чинного законодавства , як це можна побачити доказово ???? Жоден в.о. староста не ініціював подачі свого звіту за 2019 рік ні на виконком , ні на сесію , ні на сайт !!!

Стосовно порушення ст.51 - ч.3 вказує про те, що керуюча справами входить у склад виконавчого комітету, а ч.9 цієї статті говорить про те, що до складу виконкому не можуть входити депутати , окрім секретаря ради. Це невідповідність чинного законодавства , тобто колізія , яка врегульовуються Конституційним судом України . Тим паче , що склад виконавчого комітету ухвалювали депутати рішенням сесії , які не зауважили та не надали інших рекомендацій та пропозицій із цього питання , а ухвалили проект рішення більшістю . В чому я порушила Закон ???

Доведіть конкретними доказами , а не статтями які не визнають моєї вини !!!

Після цього, Пилипенко й Баклицька не надавши конкретних доказів на мої законодавчі обгрунтування дістали ще одне подання з підписами вже про недовіру секретарю сільської ради!!! До речі, ці подання не відповідали вимогам діловодства, а депутат Переведенцева Т.М. підпис якої був зазначений та датований 19.06.2020 року взагалі була відсутня на сесії та у сільській раді , зі слів депутатів вночі її забрала швидка ???

На мої заклики щодо затвердження порядку денного , так як питання важливі й необхідні для мешканців , подальшої життєдіяльності громади в т.ч. мешканців с.Новогригорівки , які чекали на подвір'ї ухвалення важливого рішення , надактивно депутати Пилипенко та Баклицька наголошували на моєму відстороненні , що є для них найголовнішим та не турбувались про діточок та жителів , яких організували на приїзд !! Керуючись Регламентом , який регулює порядок роботи сесії я змушена була закрити сесію!!! Під час засідання сесії здійснювався аудіо та відео запис , тому тим хто наголошує , що я дію незаконно - є доказова база для спростування моїх дій і Ваших !!!

Депутат Пилипенко має одну ціль - зайняти моє місце шляхом захоплення місцевої влади брудним , незаконним методом !!! До виборів залишилось трохи більше 3-х місяців ???? Олег Валерійович керуйтесь порядністю , чинним законодавством - дочекайтесь , щоб Вас обрали більшістю прямим, виборчим правом . А те , що Ви не відбулись як викладач , як підприємець й на теперішній час перебуваєте в статусі безробітного це не моя провина !!! Я обиралась у громаду законним шляхом та отримала переважаючу перемогу виборців в усіх населених пунктах, окрім Зеленого Гаю , мою подальшу долю не можуть вирішити 15 депутатів , які не дотримуються законодавчих зобов'язань перед виборцями !!! А я , обрана головою більшістю мешканців громади відповідно до ст.42 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" є підзвітна , підконтрольна й відповідальна перед територіальною громадою !!! Відкрито неодноразово заявляла, що не маю бажання балотуватись на наступний строк повноважень !!!

Мешканців громади турбують ставки місцевих податків і зборів - зазначаю , що ні депутати , ні старости на постійних комісіях не надавали пропозицій про зменшення ставок податків на 2021 рік , голосують за важливе рішення по податках та зборах депутати на сесії ради !!! Допоки сесія не відбулась , шановні підприємці і сільгоспвиробники маєте право письмово подати Ваші пропозиції місцевих податків ???? По зазначеному питанню сільська рада за місяць до сесії висвітлила проект рішення на сайті для отримання Ваших пропозицій. Однак, надактивні депутати не проявляють хвилювання по врахуванню Вашої думки та зібрання від Вас пропозицій !!!

Стосовно Шевченківської школи- інтернату - на сесії планували розглянути лист Миколаївської ОДА щодо можливого взяття на фінансування місцевого бюджету зазначеного навчального закладу - однак, на постійних комісіях депутати надали пропозицію щодо відмови фінансування .

Зазначаю , що я на постійних комісіях не була присутня і жодним чином не впливала на депутатів у розгляді та ухвалення ними пропозицій , і в здійсненні голосуванні на сесії маю один голос , як голова проти 26 депутатів !!! Чи багато залежить від мене ???

Р.s. І наостанок про спроможність нашої громади , яка визначена за 2019 рік Мінрегіоном . Оцінка громад відбувається по 5 групам в залежності від кількості населення . Ми входимо в 2 групу ( від 10 до 15 тисяч жителів) й серед 124 громад посідаємо 69 місце ( другі по Миколаївській області, попереду нас на 55 місці Казанківська ОТГ) , а Воскресенська ОТГ у цій групі посідає 110 місце!!!

Від самого початку наша громада не була згуртована , тому з легкістю піддається впливу тих, хто не справами , а осудними словами намагається ще більше розхитати, роз' єднати , посіяти сумнів та врешті- решт досягнути власної мети !!!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь