ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ винесених на розгляд виконавчого комітету сільської ради 16 липня 2020 року

Дата: 06.07.2020 10:57

Початок  засідання: 10.00 годин

Місце  проведення: сесійна  зала

П О Р Я Д О К        Д Е Н Н И Й :

1.Про погодження  звіту  про виконання бюджету Шевченківської сільської ради  за І  півріччя  2020 року.                                                                                                                        ДОПОВІДАЧ: Радченко В.І.- головний спеціаліст –економіст сільської ради

2. Про  затвердження  заходів  щодо  відзначення  на  території  Шевченківської  сільської ради  Дня  Державного  Прапора України   та  Дня Незалежності України.

ДОПОВІДАЧІ: В.о. старост  сільської ради

3. Про стан роботи щодо призову громадян України  на  строкову  військову службу

навесні  2020 року   по   Шевченківській сільській раді                                                                                                                 ДОПОВІДАЧІ: Відповідальні працівники  за  військовий  облік: Дар’я Т.О. (с.Шевченкове) Гаркуша Н.В. (с.Полігон), Кравченко О.І.(с.Котляреве), Скрипник С.М.( с.Зелений Гай), Петрушкова І.В. ( с.Мирне) .

4. Про підготовку закладів освіти Шевченківської сільської ради до нового  навчального  року  та опалювального  сезону 2020-2021рр

ДОПОВІДАЧ:Гончаренко Т.Ю. –начальник відділу освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради.

5. Про  присвоєння адреси житловому  будинку в якому проживав і був зареєстрований Дяків Ярослав Васильович.

ДОПОВІДАЧ: Позняк Г.І.- керуюча справами(секретар) виконкому сільської ради

6. Про  скасування  рішення виконавчого комітету Шевченківської сільської ради від 21.05.2020 року № 59 « Про створення комісії з питань попереднього розгляду документів для формування пропозицій щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, або виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла»

ДОПОВІДАЧ: Позняк Г.І.- керуюча справами(секретар)виконкому сільської ради

7. Про  затвердження місцевої  комісії для формування пропозицій стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

ДОПОВІДАЧ: Позняк Г.І.- керуюча справами(секретар)виконкому сільської ради

8.  Про  затвердження  протоколу місцевої  комісії для формування пропозицій стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

ДОПОВІДАЧ: Позняк Г.І.- керуюча справами(секретар)виконкому сільської ради

9.  Про  затвердження Переліку об?єктів комунальної власності територіальної громади Шевченківської сільської ради

ДОПОВІДАЧ: Озьоркіна Т.О.- головний  бухгалтер сільської ради

10.Р І З Н Е.