ОГОЛОШЕННЯ! УВАГА КОНКУРС!

Дата: 15.07.2020 15:29

Про конкурс на заміщення вакантної посади директора

Мирнівського навчально - виховного комплексу

Шевченківської сільської ради

Вітовського району Миколаївської області

Строк   подання документів  для участі  в конкурсному  відборі   з  15 липня  2020 року  по 13 серпня  2020 року.

Вимоги до претендентів :

1. Є громадянином  України;
  2. Вільно  володіє державною мовою;
  3. Має  вищу освіту   ступеня не нижче  спеціаліста  магістра (спеціаліста);
  4. Стаж педагогічної роботи не менше  трьох  років.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

1. Заява  про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. Копія паспорта громадянина України;
  4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  5. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  6. Довідка про відсутність судимості;
  7. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  8. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради  за адресою:   вул.  Шевченка,  буд. 29,                         с. Шевченкове, Вітовський район Миколаївська область, 57263,                    спеціалісту  відділу освіти, молоді та спорту Лисак Олені Миколаївні,   тел.68-42-00