Дата: 15.07.2020 15:30

14.07.2020 року в приміщення Шевченківської сільської ради відбулося засідання узгоджувальної робочої групи по вивченню питання щодо можливої передачі водонапірної мережі та башти в с. Котляреве на баланс ЖКП «Добробут Шевченківської сільської ради». До складу групи входять:

1. Кравченко О.І. – в.о. старости сіл Котляреве, Шевченко, Новоруське

2. Швецов І.М. – директор ЖКП «Добробут Шевченківської сільської ради»

3. Шайдюк В.Д. – головний бухгалтер ЖКП «Добробут Шевченківської сільської ради»

4. Дібров О.О. – депутат сільської ради по виборчому округу № 16

На засіданні були присутні сільський голова – Шакунова Т.П., керуюча справами сільської ради – Позняк Г.І. та державний реєстратор – Олянич О.В. та директор ДП «ДГ «Еліта» - Ротар О.Ю.

По результатам засідання було направлено клопотання президенту Національної академії аграрних наук Ярославу Гадзало щодо вирішення даного питання.