21 серпня 2020 року відбудеться Виконком сільської ради на якому ми офіційно передамо насоси житлово-комунальним підприємствам.

Дата: 11.08.2020 13:07

Відповідно до поданих на  ХХХVІ чергову сесію  VIII скликання клопотань ЖКП «МРІЯ-Т» та «Добробут Шевченківської сільської ради» щодо потреби закупівлі 6 одиниць насосів для забезпечення мешканців с.Полігон, с.Водник, с.Зелений Гай, с.Котляреве та с.Шевченкове якісним та безперебійним водопостачання  Шевченківська сільська рада відповідно до квітневих змін в Законі України «Про публічні закупівлі» здійснили спрощену процедуру придбання, хоча процес тривалий, та нарешті заключено договір та отримано 6 одиниць насосів (насос свердловинний Pedrollo 4SR6/17 F-PD (в кількості - 3 од.), насос  свердловинний Pedrollo 4SR6/24 F-PD (в кількості - 1 од.), насос свердловинний Pedrollo  4SR 4/26 PD (в кількості - 2 од.)). Сільський голова з радістю зауважила, що нарешті, подолавши всі процедури, ми можемо допомогти людям та ЖКП. 21 серпня 2020 року відбудеться Виконком сільської ради на якому ми офіційно передамо ці насоси житлово-комунальним підприємствам.