Шановні мешканці Шевченківської громади! Щиро вітаю Вас з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!!!

Дата: 21.08.2020 09:55

Шановні мешканці Шевченківської громади!Фото без опису

Щиро вітаю Вас з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!!!

Синьо-жовтий двоколор – це наш національний символ. Символ чистого неба над головою, ясних бажань, світлих помислів, працьовитості та добрих справ.

Нехай же синьо-жовтий стяг і надалі вселяє у наші серця віру і спонукає на нові подвиги.

За 29 років свого становлення країна переживала кризи й підйоми, втрати  і досягнення. А зараз Україна проходе перевірку на міцність та єдинство.

Впевнена, що ми здолаємо усі негаразди на шляшу до щасливого життя на рідній землі, де буде панувати закон, а всі мешканці об’єднаються задля розвитку країни.

Бажаю в це свято процвітання нашій країні та світлого майбутнього.

Нехай щедрість нашої землі принесе достаток і затишок, спокій і гармонію в кожен дім.

Хай кожна людина відчуває себе вільною, щасливою, потрібною і шанованою!

Зі святом всіх нас!

Тетяна Шакунова,