08.09.2020р. відбулась зустріч з представниками Миколаївського національного аграрного університету , щодо укладання меморандуму

Дата: 09.09.2020 08:17

08.09.2020р. відбулась зустріч з представниками  Миколаївського національного аграрного університету , щодо укладання меморандуму  про співпрацю між Шевченківською сільською радою, як об’єднаною теріторіальною громадою Вітовського району та Миколаївським національним аграрним університетом.

Метою даного документу є співпраця між ОТГ та університетом об’єднання зусиль щодо здійснення просвітницької діяльності, популяризації знань, вихованню покоління обізнаних громадян.

У рамках співпраці планується  проведення практичних занять, виконання наукових робіт, проходження практик тощо.