30.09.2020 року відбулась виїздна зустріч сільського голови з мешканцями с. Шевченко (Котляревська внутрішня громада), які звернулись за допомогою у вирішенні ряду питань:

Дата: 01.10.2020 14:51

30.09.2020 року відбулась виїздна зустріч сільського голови з мешканцями с. Шевченко (Котляревська внутрішня громада),  які звернулись за допомогою у вирішенні ряду питань:

-  проїзду по вуличним грунтовим дорогам сільської техніки та вантажівок на великій швидкості;

- розвиток та благоустрій населеного пункту;

- представлення інтересів депутатів та в.о. старости;

- порядок поховання на кладовищі;

- дні прийому громадян в.о. старости, які не проводяться;

- робота сільського клубу, яка не зорієнтована на молодь.

Дякую, керівнику ПСП «Агрофірма Роднічок» Хоненко І.В., який прибув на зустріч та в зрозумілій та коректній формі пообіцяв провести внутрішню роботу з працівниками підприємства щодо уповільненого руху,  забезпечення зволоження дороги у спекотний період.

Також, на зустріч завітав місцевий сільськогосподарський виробник Білоножко Олексій з яким з’ясували наболіле питання зміну напрямку прямування техніки за межами вуличних доріг та підсипку дороги вздовж кладовища, (Білоножко О, самостійно виявив бажання через місяць підсипати дорогу) та подальшої доброчиної взаємодії у взаємовідносинах з мешканцями.

На жаль, депутат Косенко А.В. на зустріч не прибув (причину не пояснив), а в.о. староста Кравченко О.І. займала неактивну позицію у вирішенні важливих питань мешканців, по закінченню питання з ПСП «Агрофірмою Роднічок» взагалі  самовільно залишила зустріч.