Дорогі працівники бібліотек!

Дата: 30.09.2020 15:38

Дорогі працівники бібліотек!Фото без опису

Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом – Днем бібліотек!

Ви  гідно зберігаєте знання та культурну спадщину для наступних поколінь, перетворюєте населення нашої громади на читачів. Зараз, під час приходу в бібліотеки комп’ютерних технологій у Вас з’явились зовсім нові можливості для роботи з читачами і для співпраці з громадою.

Бажаю Вам міцного здоров’я, гарного настрою та творчих успіхів. Щоб Ваша праця завжди приносила радість і задоволення. Бажаю Вам постійного руху до ще нескорених вершин Вашої професійної досконалості.

З повагою, сільський голова Тетяна Шакунова