01 жовтня 2020 року у Лучівському ЗДО «Росинка» відбулось відкриття другої різновікової групи.

Дата: 05.10.2020 15:31

01 жовтня 2020 року у Лучівському ЗДО «Росинка» відбулось відкриття другої різновікової  групи.

Близько 20 років поспіль у садочку функціонувала лише одна різновікова група і ось з покращенням демографічної ситуації в населеному пункті,  завдяки розумінню голови Шевченківської сільської ради  –  Т.П. Шакунової , депутатського корпусу , рішенням XXXVII чергової сесії Шевченківської сільської ради VIII скликання від 18.09.2020 року № 18  було відкрито другу різновікову групу у Лучівському ЗДО.

З  такої нагоди до закладу дошкільної освіти завітала голова Шевченківської сільської ради Тетяна Петрівна  привезла подарунок -сучасний ноутбук, який покращить матеріально-технічну  базу закладу, осучаснить його роботу.